Zaproszenie do projektu FPCUP SME – sektor non-Space

Zaproszenie do projektu FPCUP SME – sektor non-Space

Szanowni Państwo,

w imieniu Instytutu Geodezji i Kartografii oraz Firmy Absiskey Polska chcemy zaprosić Państwa do udziału w projekcie, którego celem jest wykorzystanie danych satelitarnych i ich produktów w Państwa firmach. Chcemy ocenić potencjał tych danych we wdrożeniu ich dla firm z sektora non-Space, działających w Polsce.

Niniejszym przesyłamy Państwu link do ankiety, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat profilu Państwa Firmy, czym się zajmujecie, co jest waszym celem.

Link https://forms.gle/pyYvLse44dPrAXS98

Wybranych zostanie 5 firm z najbardziej innowacyjnymi potrzebami, zarówno technologicznymi jak i biznesowymi. Dla tych firm zorganizujemy indywidualne spotkania w celu doprecyzowania oczekiwań. Kolejnym etapem będzie ogłoszenie przetargu publicznego, skierowanego do MŚP i startupów, działających w polskim sektorze kosmicznym, w ramach którego wyłonione firmy zostaną poproszone o przedstawienie krótkiego opisu rozwiązania, które ma być odpowiedzią na Państwa potrzeby. Dla każdej z wybranych firm z sektora non-Space zostanie przedstawione proponowane rozwiązanie.

Dzięki uczestnictwu w naszym projekcie będą mogli Państwo otrzymać możliwość współpracy z firmami z sektora kosmicznego i realizować swój pomysł przy użyciu danych satelitarnych.

W razie pytań prosimy o kontakt pod emailem:

marzena.kasperek@igik.edu.plp.kwiatkowski@absiskey.com

Pozdrawiamy

Zespół FPCUP SME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *